Alamo Tarzı Araç Kiralama Türkiye'de

Online kanallar üzerinden yapılan hızlı ve ekonomik kiralama süreçleri sonucunda Alamo araçları tüm havalimanı ofisleri, şehirlerdeki yaygın ve stratejik teslim noktalarından teslim edilmektedir.

Alamo araç kiralama sadece online kanal üzerinden yapılmaktadır. Sadece online rezervasyon kiralama süreçlerini kısaltarak müşteri memnuniyetini daha da üst seviyeye çıkmasında etkilidir. Dijitalleşen dünya ve sektörün beklentilerini son noktada karşılayan Alamo, sadece online kiralama konumlandırması ile sektörde de bir ilki ortaya koymaktadır.

Alamo araç kiralama aynı zamanda kişiselleştirilen kiralama seçenekleri ile de müşterilerin kalbini kazanıyor. Kiralama süreçlerinde var olan sigorta paketlerini ayrıştırarak, müşterinin ihtiyacı tercihi doğrultusunda kendi sigorta paketini kendisinin seçmesine olanak tanıyor. Aynı zamanda km sınırını müşterimiz kendisi belirleyebiliyor. Gideceği yol kadar önceden bedel ödeyerek hem ekonomik hem de kişiselleştirilmiş araç kiralama ayrıcalığını yaşama şansı yakalıyor.