Antalya Havalimanı İç Hatlar Ofisi Araç Kiralama

Antalya Havalimanı İç Hatlar Ofisi Araç Kiralama

Antalya'nın birbirinden güzel doğasını ve tarihi geçmişini görmek, farklı bölgelerinde yer alan güzelliklerini deneyimlemek Antalya Havalimanı araç kiralama ile çok daha zevkli ve kolay bir hale geliyor. Bütçenize uygun olarak seçebileceğiniz farklı araçlarla doğa harikası olan Antalya'yı keşfetmeniz size zamandan tasarruf ettirerek gezebileceğiniz daha çok bölge kazandırıyor. Antalya'nın merkezine 15 kilometre uzaklıkta olan Antalya Havalimanı Terminali içerisinde yer alan Enterprise Rent a Car ofisi sizlere kaliteli bir araç kiralama hizmeti sunuyor.

Antalya Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

1998 yılında hizmet hayatına başlayan Antalya Havalimanı dünyanın her yerinden konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 2011 yılında Avrupa'nın en iyi havalimanı ödülünü alan ICF Antalya Havalimanı, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yer alıyor. Bankalar, restoranlar, kafeler, kitapevleri, hediyelik eşya dükkanları gibi birbirinden farklı işletmelerin bulunduğu havalimanı işlerinizi halletmenize de yardımcı oluyor. Teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir araç kiralama yöntemleri internetten ya da Antalya Havalimanı araç kiralama ofisinden, istediğiniz türdeki otomatik ya da manuel vites olarak kullanabileceğiniz aracı kiralamanıza imkan sağlıyor. Antalya Havalimanı araba kiralama ofisini ziyaret ederek aracınızı teslim aldıktan sonra hemen tatilinize başlayabilirsiniz.

Antalya'da Gezilecek Yerler


Antalya Havalimanı Rent a Car ofisinden kiralayacağınız aracınız ile şehir merkezinde bulunan tarihi yapıları gezdikten sonra şehrin içinde bulunan Düden Şelalesi ya da Kurşunlu Şelalesi'ni ziyaret edebilir veya Antalya'nın batısında bulunan Olimpos'a giderek yeşilin ve mavinin farklı tonlarını gözlemleyebilirsiniz. Antalya merkeze 40 kilometre uzaklıktaki Olimpos, ağaçları ve ağaç evleri ile meşhur olarak, denizinin güzelliği ve berraklığı ile de ziyaret edenlerini büyülemeye devam ediyor. Olimpos Antik Kenti'ni gezdikten sonra, dilerseniz Adrasan'a geçebilir ya da 150 kilometre uzaklıkta olan Kaş'a gidebilirsiniz. Antalya Havalimanı araç kiralama ofisinden kiralayacağınız aracınız ile dilediğiniz gibi Kaş'ın her köşesini gezerek dalış yapabilir, caretta caretta'ları görebilir ve mavinin mükemmel tonlarındaki denizinin tadını çıkarabilirsiniz. Antalya'nın doğusunda yer alan Side kentini gezerek Antik bir uygarlığın kalıntılarına şahit olabilir ya da Side'ye 30 km uzaklıktaki Aspendos Antik Tiyatrosu'nu gezebilirsiniz. Yine Side'ye sadece 9 km uzaklıkta olan Manavgat Şelalesi'ne, kiraladığınız aracınızla giderek şelalenin görsel güzelliğini seyre dalıp serinleyebilirsiniz.

Araba Kiralamanın Faydaları


Enterprise, kiraladığınız aracınız ile kendinizi daha konforlu hissederek hareket etmenizi amaçlıyor. Değişik boyutlardaki ve kapasitedeki araç alternatiflerinin tümünü manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel seçenekleri ile kiralayarak araç kiralama hizmetinden en iyi şekilde faydalanmanız amaçlanıyor. Antalya'nın her bölgesini bütünüyle gezip görebilmenizi mümkün hale getiren Enterprise, Antalya'da kaldığınız süre içerisinde kaliteli ve güvenli bir yolculuğu araç kiralama yöntemi ile sizlere sunarak, tatilinizi daha güvenli ve emin ellerde geçirmenize imkan sağlıyor.