Muğla Bodrum - Milas Havalimanı İç Hatlar Ofisi Araç Kiralama

Muğla Bodrum - Milas Havalimanı İç Hatlar Ofisi Araç Kiralama

Muğla / Bodrum Havalimanı

Araç Kiralama Bodrum Havaalanı'nı kullanarak iç veya dış hatlar seyahatinizi planlamak istiyorsanız, Bodrum Havalimanı araç kiralama seçeneklerini gözden geçirmeniz, sorunsuz bir yolculuk için size kolaylık sağlayacaktır. Bodrum Havalimanı rent a car  alternatifleri arasında, 1957 yılından bu yana istikrarlı hizmet sunumu kalitesiyle sektöründe global başarı sıralamalarında ön planda yer alan, kiralık araç teminindeki know-how sahipliği, binlerce kalifiye sektorel uzmanı ve profesyonel yaklaşımıyla dünyanın en büyük araç kiralama şirketi unvanını elinde tutan  Enterprise'dan araç kiralamayı tercih edebilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım Rotası

Bodrum Havalimanı'na ulaşmak için çok sayıda seçenek içinden tercihinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Dilerseniz taksi kullanarak alana gidebilir veya Havaş alternatifiyle 1 saatlik bir yolculuk sonrası havalimanında olabilirsiniz. Muttaş otobüsleri  alana bir diğer ulaşım seçeneğiniz olabilir. Muğla Büyükşehir Belediye otobüslerini tercih ederek de alana gidişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu opsiyonların yanı sıra Bodrum Havalimanı araç kiralama kolaylığından yararlanmayı seçebilir; araç temin ve teslimlerinde sorunsuz ve konforlu hizmet almak için Enterprise'ın Bodrum Havaalanı araç kiralama hizmet seçeneklerinden biriyle havalimanına kolayca ulaşabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı İçinde Hangi İşletmeler Var ?

Bodrum Havaalanı içinde uçuşunuz öncesi ziyaret edebileceğiniz çok sayıda uğrama ve buluşma noktası bulunuyor. İç Hatlar Terminali'nde VIP salonu, araç kiralama ofisleri, ATM noktaları, sağlık ofisi ve kafe-bar alternatiflerinin yanı sıra, Dış Hatlar Terminali'nde gümrüksüz satış noktaları, kayıp-buluntu ofisleri, bankalar, ibadet alanları, bebek bakım odaları, yeme-içme alanları seçenekleri sizi bekliyor.

Bodrum  Havaalanı Lokasyonu ve Tarihi

Bodrum Havalimanı, Ege Bölgesi'nin turistik akışını domine eden ve 1997 yılında hava trafiğine açılmış bir havaalanıdır. Muğla sınırları içinde yer almakta olup, Bodrum-Milas arasında konumlanmaktadır. İsmini bu iki kentin antik tarihinden alan Bodrum Havalimanı, yıllık 4 milyonu aşan bir yolcu trafiğine ev sahipliği yapmaktadır. Mimari açıdan, proje başlangıcında denize daha yakın olarak planlanmış olmakla birlikte, tarihsel ve çevresel etkiler dikkate alınarak bugünkü konumunda yapılandırılmıştır. Bodrum Havaalanı'na gidiş gelişlerinizi araç kiralamada global hizmet sunum standartlarını istikrarla sunan Enterprise'ın Bodrum Havalimanı rent a car opsiyonlarıyla değerlendirmeyi tercih ederseniz, hemen teklif alabilirsiniz.

Bodrum Havaalanı Ağırlıklı Uçuş Lokasyonları

Bodrum Havalimanı, tarihsel ve turistik çekiciliğinin yanı sıra, farklı destinasyon alternatifleriyle de tercihiniz olabilir. Siz de Bodrum Havalimanı üzerinden uçuşlarınızı planlamak için İstanbul, Ankara, Londra, Nürnberg gibi destinasyonları inceleyebilir; alana ulaşım opsiyonları için ise Bodrum Havaalanı araç kiralama teklifinizi hemen alabilirsiniz.