İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Dünyanın en iyi araç kiralama şirketlerinin başında gelen Enterprise, konforlu ve güvenli bir araç kiralama deneyimi sunuyor. Atatürk Havalimanı içerisinde yer alan kiralama ofisleri aracılığıyla, yurt içi ve yurt dışı seyahat eden yolcuların araç kiralama ihtiyaçlarını mükemmel bir servis kalitesiyle karşılıyor. Mesai saatleri içinde, İç Hatlar Geliş Terminali'nde bulunan ofis aracılığıyla, diğer zaman dilimlerinde Dış Hatlar Geliş Terminali'ndeki Enterprise ofisini ziyaret ederek dilediğiniz aracı, en avantajlı fiyatlarla kiralamanız kolayca mümkün oluyor. 

Dünyanın Merkezinde Bir Ulaşım Noktası 

1953 yılında faaliyete başlayan Atatürk Havalimanı, Türkiye'nin ilk ve dünyanın 11. en büyük havalimanları arasında yer alıyor. İstanbul'da Yeşilköy ilçesinde konumlanmış olan havaalanı, Avrupa ve Asya kıtasını birleştiren; eski adıyla Boğaziçi Köprüsü olan ve şimdiki adı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 38 Km. mesafede bulunuyor. Bu yönüyle de Atatürk Havalimanı, hem yurt içi yolcular, hem de uluslararası seyahat eden yolcular için, önemli bir ulaşım noktası olma özelliği taşıyor. Atatürk Havalimanı, Türkiye'nin havaalanı bulunan tüm lokasyonlarına ve yurt dışındaki uçuş noktalarının büyük bir çoğunluğuna ulaşım imkanı veriyor. Amerika'ya direkt uçuşların sağlandığı Atatürk Havalimanı yoluyla, Avrupa'nın hemen her ülkesine, Afrika ve Asya'daki yüzlerce uçuş rotasına, Atatürk Havalimanı üzerinden ulaşmak mümkün. Atatürk Havalimanı araç kiralama öncesi, havalimanı içindeki mağazalardan keyifli alışveriş yapabilir, sevdikleriniz ve kendiniz için hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yine havalimanı içinde bulunan ve birçoğunu dünyaca ünlü markaların işlettiği, Cafe ve restoran gibi mekanlarda, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.  

Enterprise ile Keyifli Tatil Seçenekleri
 

Enterprise ile Atatürk havalimanı araba kiralama yaparak, tatiliniz süresince zamandan büyük bir kazanım elde edebilirsiniz. İstanbul'un farklı noktalarında bulunan tarihi ve kültürel eserleri, gezi noktalarını, kiraladığınız konforlu aracınızla keyifli bir biçimde keşfedebilirsiniz. Atatürk Havalimanı'nda araç kiralamanızı gerçekleştirdikten sonra, dilerseniz sahil yolunu takip ederek tarihi Eminönü, Mısır Çarşısı, Sultanahmet gibi tarihi bölgelere ulaşabilirsiniz. Bu bölgeye geldiğinizde ilk durak olarak Eminönü'nde mola vererek unutulmaz bir lezzet olan balık ekmek keyfini deneyimleyebilirsiniz. Sonrasında Mısır Çarşısı ve Kapalıçarşı'yı yürüyerek gezebilir, turistik ve tarihi dükkanlardan keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Çemberlitaş kapısından çıktıktan sonra yürüyerek Sultanahmet'e ulaşıp, tarihi Ayasofya'yı, Topkapı Sarayı'nı ve Bizans döneminin en belirgin eserlerinden olan Yerebatan Sarnıcı'nı görebilirsiniz. Gezi sonrası, yürüyerek Gülhane Parkı üzerinden yeniden Eminönü'ne ulaşarak unutulmaz bir İstanbul gezisi gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu bir biçimde tatilinizi geçirmenize imkan yaratan Enterprise Atatürk Havalimanı rent a car hizmeti, güvenli ve temiz bir biçimde kullanıma hazır hale getirilmiş araç filosu ile sağlanıyor. Güvenli araç kiralamanın adresi olan Enterprise, bakımları yapılmış ve son model araç seçenekleri ile hizmet veriyor. Binek araçlardan, arazi araçlarına, ticari araçlardan SUV modellerine kadar birçok çeşitte araba kiralama için hizmetinize sunuluyor.