İzmir Havalimanı İç Hatlar Ofisi Araç Kiralama

İzmir Havalimanı İç Hatlar Ofisi Araç Kiralama

İzmir Havaalanı Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes Havaalanı'nı kullanarak yolculuk yaparken sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşamak için İzmir Havaalanı araç kiralama alternatiflerini değerlendirmek isteyebilirsiniz. İzmir Havalimanı rent a car opsiyonlarınız arasından hizmet sunumunda müşteri merkezlilik, araç teslim alma ve araç teslim etme süreçlerindeki şeffaf, hızlı ve profesyonel yaklaşım ile araçların dönemsel bakım düzeylerini dikkate alarak dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise'dan araç kiralamayı tercih edebilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havaalanı Ulaşım Rotası


İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ulaşmak için Çeşme üzerinden Havaş otobüslerini ya da İç Hatlar Terminali'nin önünden geçen banliyö hattı İZBAN'ı kullanarak şehrin güney ve kuzey istikametlerine ulaşabilirsiniz. ESHOT otobüslerini kullanmayı seçerseniz, Mavişehir istasyonundan kalkan 200 ve Bornova metro istasyonundan kalkan 204 numaralı ESHOT otobüslerini tercih edebilirsiniz. Adnan Menderes araba kiralama kolaylığından yararlanmak için ise 1957'den bu yana teknoloji odaklı, müşteri deneyimi ve konforuna yönelik özel olarak hazırlanmış havalimanı gidiş-geliş alternatifleriyle hizmet veren Enterprise'ın Adnan Menderes kiralık araç hizmet seçeneklerinden birini rahatlıkla seçebilirsiniz.

İzmir Havaalanı İçinde Hangi İşletmeler Var?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali içindeki mağaza ve işletmeler yılın her günü 24 saat ziyarete açıktır. Uçuşunuz öncesi, hediyelik eşya dükkanlarında birbirinden çekici alışveriş seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Aspasya Turizm Tekstil Otomotiv Grubu'nun, Aktemizleme Grubu'nun ya da Sima Turizm Taşımacılık'ın hediyelik eşya mağazalarına uğrayabilir; iç ve dış hatlar terminallerinin buluşma noktalarını keşfedebilir veya Duty Free'de dünyanın en ünlü markalarına ait 50.000 çeşit ürün arasından beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Lokasyonu ve Tarihi


İzmir Gaziemir'de konumlanan İzmir Adnan Menderes Havalimanı 17 Kasım 1987 tarihinde hizmete açılmıştır. Yüksek Mimar Yakup HAZAN'ın imzasını taşıyan havaalanı, "İnovatif Sürdürülebilirlik Uygulama Ödülü" ve "Avrupa Çelik Yapı Ödülü" 'ne layık bulunmuştur. Devlet Hava Meydanı'nın düzenlediği mimari proje yarışmasını 1.likle tamamlayarak inşasına başlanan havalimanı, İç Hatlar Terminali'nde 1. Etap gelişme planı doğrultusunda yapılandırılmıştır. İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na ziyaretlerinizi, 2 milyona yakın, bakımları tam, uluslararası hizmet sunum standartlarına uygun araç teminiyle, dünyanın en büyük araç kiralama şirketi konumunu koruyan Enterprise'ın Adnan Menderes havalimanı araç kiralama seçenekleriyle planlamak için hemen teklif alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havaalanı Ağırlıklı Uçuş Lokasyonları


İzmir Adnan Menderes Havalimanı, mimari çekiciliğinin yanı sıra sunduğu zengin destinasyon alternatifleriyle de ön plana çıkıyor. Adana'dan Amsterdam'a, Brüksel'den Varşova'ya, Tahran'dan Kopenhag'a uçuşlarınızı İzmir Adnan Menderes Havalimanı üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Siz de İzmir Adnan Menderes Havalimanı üzerinden konforlu, keyifli, sorunsuz bir seyahat planlaması yapmak için Adnan Menderes araba kiralama seçeneklerini şimdi inceleyebilirsiniz.