İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Ofisi Araç Kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Ofisi Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havaalanı üzerinden seyahat hazırlığındaysanız, keyifli, modern ve sorunsuz bir seyahat deneyimi edinmek için Sabiha Gökçen araç kiralama olanaklarını gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sabiha Gökçen rent a car seçenekleri arasında, araç kiralama noktası hizmet sunumu kalitesi, araç teslim alma ve araç teslim etme süreçlerindeki şeffaf ve hızlı hizmet yaklaşımı, araçların genel bakım ve kondisyonu konularında dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise'ı tercih edebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı Ulaşım Rotası

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na ulaşmak için Anadolu Yakası üzerinden gelmek istediğinizde, Bağdat Caddesi sahil yolunu kullanarak yönerge ve tabela takibiyle alana rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro kullanımını tercih ederseniz, Kartal-Kadıköy metro hattı üzerinde Soğanlık durağında inerek 16-S ya da E-10 otobüslerini kullanmanız gerekiyor. Havabus Taksim, Havabus Kadıköy ve Havabus Yenisahra alternatifleri de Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na ulaşım için alternatiflerinizden bazıları. Sabiha Gökçen araba kiralama opsiyonunuz için ise, teknoloji bazlı, müşteri deneyimi ve konforu odaklı havalimanı gidiş-geliş seçenekleri sunan, 1957 yılından bu yana dünyanın en büyük araç kiralama şirketi konumunu koruyan Enterprise'ın Sabiha Gökçen kiralık araç seçeneklerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Havaalanı İçi İşletmelere Bakış

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı içindeki mağaza ve işletmeler yılın 365 günü hizmet sunmaya devam etmektedir. Uçuşunuz öncesi, mini marketlere, hediyelik eşya dükkanlarına çok sayıda alternatif alan içinde sizi bekliyor. D&R'dan, Victoria's Secret'a, New Bazaar'dan Ermenegildo Zegna'ya, Vakko Butik'den Michael Kors satış noktasına onlarca keyifli durakta soluklanabilir; seyahatinizi alışveriş keyfiyle taçlandırabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı Lokasyonu ve Tarihi

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, İstanbul Anadolu Yakası'nda konumlandırılmış olup, Pendik-Kurtköy'de bulunmaktadır. Taksim lokasyonuna 50 km, Kadıköy lokasyonuna ise 40 km uzaklıktadır. Yurt içi ve yurt dışı uçuş yolcularının ulaşım konforu da dikkate alınarak, TEM otoyol bağlantısıyla sorunsuzca ulaşılabilir konumdadır. İstanbul'un ikinci, Anadolu Yakası'nın ilk havalimanı olma özelliğine sahip olan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, ismini Türkiye'nin ilk kadın pilotu ve dünyanın ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen?den almaktadır. Şubat 1998 tarihinde temeli atılmış bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, 8 Ocak 2001 tarihinde trafiğe açılmıştır. Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı?na gidiş ve dönüşünüzü, 2 milyona yakın, temiz ve konforlu araç teminiyle, 93 bin profesyonel çalışanıyla dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olan Enterprise'ın Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçenekleriyle gerçekleştirmek için şimdi teklif alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı Ağırlıklı Uçuş Lokasyonları

Sabiha Gökçen Havalimanı, gerek iç hatlar gerekse dış hatlarda zengin bir destinasyon çeşitliliğiyle hizmet veriyor. Yurt içi uçuşlarda Adana, Adıyaman, Ağrı, Amasya-Merzifon, Ankara, Antalya, Balıkesir Koca Seyit, Batman, Bodrum, Çanakkale, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gökçeada, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya ,Mardin, Muş, Nevşehir, Ordu-Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Şırnak, Sivas, Tokat, Trabzon, Uşak, Van ve Zonguldak'a düzenli seferleriyle beğeni topluyor. Dış hatlarda ise, Sabiha Gökçen Havaalanı'nın Abu Dhabi-B.A.E., Almatı-Kazakistan, Amman-Ürdün, Amsterdam-Hollanda, Atina-Yunanistan, Bağdat-Irak, Bahreyn, Bakü-Azerbaycan, Barselona-İspanya, Basel-İsviçre, Belgrad-Sırbistan, Berlin-Almanya, Beyrut-Lübnan, Bolonya-İtalya, Brüksel-Belçika, Bükreş-Romanya, Cenevre-İsviçre, Cezayir, Cidde-Suudi Arabistan, Doha-Katar, Dortmund-Almanya, Dubai-B.A.E., Eindhoven-Hollanda, Erbil-Irak, Hamburg-Almanya, Hannover-Almanya, Kazablanka-Fas, Kharkiv-Ukrayna, Köln-Almanya, Kopenhag-Danimarka, Krasnodar-Rusya, Kuveyt, Lefkoşe-K.K.T.C., Londra-İngiltere, Lviv-Ukrayna, Madrid-İspanya, Marsilya-Fransa, Mykonos-Yunanistan, Madrid-İspanya, Nürnberg-Almanya, Oslo-Norveç, Paris-Fransa, Roma-İtalya, Saraybosna-Bosna Hersek, Stokholm-İsveç seferleri en ağırlıklı uçuş alternatifleri arasında yer alıyor. Siz de Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı üzerinden konforlu, keyifli, sorunsuz bir seyahat planlaması için Sabiha Gökçen Havaalanı araç kiralama alternatiflerini şimdi inceleyebilirsiniz.