İstanbul Yenibosna şehir ofisi Araç Kiralama

İstanbul Yenibosna şehir ofisi Araç Kiralama

Büyüleyici bir güzelliğe sahip olan İstanbul, birbirinden değişik mimari yapıları, doğası ve kültürel tarihi ile herkesi oldukça etkileyen bir şehirdir. Farklı kültürleri bünyesinde barından İstanbul, iki kıtayı birleştiren dünyadaki tek şehir olarak sizlere gezilip görülecek onlarca çeşitlilik sunuyor. Atatürk Havalimanı'na 6 kilometre olan Yenibosna araç kiralama ofisinden bütçenize en uygun olan dilediğiniz aracı kiralayarak İstanbul'u gezmeniz çok daha basit ve konforlu bir hale geliyor.

Yenibosna Rent a Car İmkanı


İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Yenibosna, Bahçelievler ilçesine bağlı olan İstanbul'un köklü semtlerinden birisidir. Yenibosna Rent a Car ofisinden ihtiyaçlarınızı karşılayacak en doğru aracı seçerek Enterprise güvencesiyle yolculuğunuza başlamanız mümkün. Zengin filosu ile size alternatifler sunan Yenibosna oto kiralama ofisi, dizel ve benzinli yakıt seçenekleri ile de sizlere çeşitlilikler sunuyor. Kaliteli hizmet garantisiyle, dilediğiniz aracınızı içiniz rahat bir şekilde kiralayarak İstanbul'u keşfe çıkabilirsiniz.

İstanbul'da Gezilecek Yerler

Araç kiralama Yenibosna ofisinden aracınızı teslim aldıktan sonra, Eminönü'ne giderek tarihi mısır çarşısını gezebilir, birbirinden farklı ürünlerle süslenen tezgahlardan alışveriş yapabilirsiniz. Eminönü merkezde bulunan meşhur muhallebiciden tatlınızı yiyerek, martıları seyre dalabilirsiniz. Dilerseniz Ortaköy'e giderek birbirinden lezzetli dükkanlarda oldukça ünlü olan kumpirinizi yedikten sonra Bebek Sahili'nde dolanabilir, Marmara denizinin maviliğini izleyebilirsiniz. Oradan Sarıyer'e geçerek, 1452 yılında İstanbul'u korumak için Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Rumeli Hisarı'nı ziyaret ederek tarihe şahit olabilirsiniz. Doğaya ve yeşilliğe hayran birisi iseniz, Sarıyer'e oldukça yakın olan Belgrad Ormanı'na giderek kendinizi doğanın huzuruna bırakabilirsiniz. Yenibosna Araç kiralama ofisinden kiraladığınız aracınız sizlere trafikte büyük bir kolaylık sağlayarak daha hızlı ve konforlu bir şekilde Anadolu yakasına geçmenize yardımcı oluyor. Üsküdar'a geçtikten sonra Fethi Paşa Korusu'nu ziyaret ederek yürüyüş yapabilir, yemek yiyebilir ya da dinlenebilirsiniz. Oradan Kadıköy'e geçerek meşhur Bahariye Caddesi'ndeki mağazalardan alışveriş yapabilir, dilerseniz de Kadıköy'ün semtlerinden birisi olan Moda'ya giderek Moda Çay bahçesinde denize karşı çayınızı yudumlayabilirsiniz. Daha sonra Beykoz'da bulunan Yıldırım Beyazıt tarafından 1395 yılında inşa edilen Anadolu Hisarı'nı ziyaret ederek Osmanlı dokularına şahit olabilirsiniz. Eğer tercihinizi plajlardan yana kullanmak isteyen birisi iseniz, Yenibosna Rent a Car ofisinden kiraladığınız aracınız ile, Yenibosna'ya 47 kilometre uzaklıktaki Kilyos Plajı'na gidebilir ya da Yenibosna'ya 75 kilometre uzaklıkta olan Şile plajına giderek kumsalın tadını çıkarabilirsiniz.

Yenibosna Araç Kiralama Hizmeti


Nüfus bakımından oldukça kalabalık olan İstanbul'da bir aracınızın olması size trafikte büyük bir zaman kazandırıyor. Kişi sayınıza göre size farklı alternatifler sunan Enterprise, sizlerin konforlu bir şekilde seyahat etmenize imkan sağlıyor. Yenibosna araç kiralama ofisinden farklı kapasitedeki ve boyutlardaki araç alternatiflerini otomatik veya manuel vites olarak kiralayıp, İstanbul'u dilediğiniz gibi gezmeniz amaçlanıyor.