İnsanımızın yaşam standardını yükselten ve hayatı kolaylaştıran otomotiv sektöründe faaliyet göstermeyi, insanlığa hizmet yönünden anlamlı ve değerli buluyoruz. 

Toplam Kalite Bilincini bir çalışma felsefesi olarak benimsiyor ve bir dünya şirketi olan ALAMO ile çalışmayı bunun en belirgin göstergesi olarak kabul ediyoruz. 

Motivasyonumuzun kaynağı, müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentilerinin optimum şekilde karşılanmasıdır. Müşteriyle karşılıklı güven esasına dayalı uzun süreli bir birliktelik ise öncelikli hedefimizdir.

 Şeffaflık, dürüstlük ve güven satış politikamızın vazgeçilmez esasları olmakla birlikte, dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak, yenilikçi yaklaşımlar sergilemek, gelişen teknolojileri yakından takip etmek hedefimizdir. 

Satış sonrası hizmette ‘‘Bir defada işi doğru yapmak’’ ilkemizdir. Bunu ehil ve eğitimli personelimiz ile yürütmek kalite anlayışımızın gereğidir. 

Kalite sistemini özümsemiş, gelişime ve değişime açık, sistemi sürekli iyileştiren bir anlayışa sahip eğitimli insan kaynağımız, en değerli varlığımızdır. 

Şirketimiz, ‘‘ Beklentilerinizin bir adım ilerisi ’’ sloganıyla otomotiv sektöründeki değişim ve gelişmeleri anında izleyerek uygulamak ve bu değişime katkı sağlamak dinamizmine daima sahiptir. 

Kalite Yönetim Sistemini benimseyip, uygulanabilir şartları yerine getirerek sürekli iyileştirmeyi şirketimiz taahhüt etmektedir. 

YÖNETİM KURULU KP.01 YAY.TAR: 01.08.2015 / REV.TAR:23.10.2018 REV.NO:02